41-35515567
09141109196
استمفورد (STAMFORD)

استمفورد (STAMFORD)

معرفی برند و شرکت استمفورد (Stamford):

در سال ۱۹۰۵ برادران Cutting در شهر Stamford انگليس اين كارخانه را تأسيس كردند كه در آن زمان با نام Stamford electrical مشهور بود. كارخانه اصلي بعدها با نام جديد Stamford Newage در سال ۱۹۳۵ در شهر Manchester كار خود را با ساخت ژنراتور و كمپرسور هوا آغاز به كار كرد. ژنراتورهاي سنكرون Stamford با جريان A.C شامل ژنراتورهاي ۲ پل، ژنراتورهاي ۶ پل ولتاژ پايين و ژنراتورهاي ۴ پل ولتاژ پايين و متوسط هستند.

معرفی و ویژگی های دیزل ژنراتور استمفورد (stamford):

در واقع نام ژنراتور استمفورد از ژنراتور یا همان ژانراتورهای دیزلی می آید . ژنراتور استمفورد (stamford) یکی از پر قدرت ترین و برترین ژنراتورهای شناخته شده در سطح جهانی است. کمپانی استمفورد (stamford) انگلستان فعالیت تخصصی خود را در سال ۱۹۳۵ و با نام Stamford electrical در منچستر انگلستان آغاز کرده و به تولید انواع ژنراتور و کمپرسور هوا به صورت تخصصی و حرفه ای پرداخت. با گسترش جهانی تولید و توزیع ژنراتور استمفورد (stamford) توسط این کارخانه و بازسازی شرکت ها در دهه ی ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰، کمپانی استمفورد به عنوان رهبر جهانی در تولید ژنراتور های از ۸ kva تا بالاتر را به جهان به معرفی کرده است.

استمفورد (stamford) محصول شرکت استمفورد انگلستان که در سال ۱۹۰۵ احداث شده ، یکی از پرطرفدارترین انواع ژنراتور می باشد که به دلیل مزایای زیادی که دارد ، همواره مورد استقبال خریداران بوده است.  با به کارگیری این ژنراتورها در بخش های مختلف صنعتی ، بسیاری از مشکلات مربوط به انرژی الکتریکی و افت ولتاژ و نهایتا آسیب رسیدن به تجهیزات برقی ، حل شده است.  ژنراتور استمفورد (stamford) قابلیت کوپل شدن با انواع موتور دیزل ها را داشته و بیشتر به صورت کوپل شده مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. از نمونه های ژنراتور های استمفورد کوپل شده می توان به دیزل ژنراتور پرکینز استمفورد (stamford)، دیزل ژنراتور ولوو استمفورد (stamford) و دیزل ژنراتور کامینز استمفورد اشاره کرد.

ژنراتور استمفورد (stamford)  در انواع مختلفی و با توجه به نیاز مشتریان ارائه می گردد. از جمله این ژنراتور ها ، ژنراتور سه فاز۲ پل ، ژنراتور سه فاز ۴ پل ، ژنراتور سه فاز ۶ پل ، ژنراتور سه فاز دریایی ۲ پل و ۴ پل می باشند. به صورت کلی می توان گفت که ژنراتور استمفورد (stamford) در حال حاضر در کشور ما بخش عمده ای از صنعت را به خود اختصاص داده و از فعال ترین برند های موجود می باشد. ژنراتور استمفورد (stamford) با گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان این محصول در سرتاسر دنیا ارائه می گردند. همچنین مراکز تحقیق و توسعه ی این شرکت در اقصی نقاط دنیا مستقر بوده و کارشناسان آن برای موفقیت بیشتر این کمپانی و رسیدن به کیفیت مطلوب در تلاشند.

موتور های دیزل ژنراتور بر دو دسته تقسیم می شود کوپله شده و AVR ، دیزل ژنراتورها انواع مختلفی دارند که به چند مورد آن اشاره می کنیم :

  • دیزل ژنراتور پرکینز استمفورد
  • دیزل ژنراتور ولوو استمفورد
  • دیزل ژنراتور کامینز استمفورد

فروش محصولات و تولیدات شرکت استمفورد (Stamford) شامل :

دیزل ژنراتور استمفورد ، stamford diesel generator ، انواع ژنراتور استمفورد ، ژنراتور سه فاز ۲ پل Stamford ، ژنراتور سه فاز ۴ پل Stamford ، ژنراتور سه فاز ۶ پل Stamford ، ژنراتور سه فاز دريايي ۲ پل و ۴ پل Stamford ، ژنراتور Stamford ، ژنراتور سه فاز۲ پل استمفورد ، ژنراتور سه فاز ۴ پل استمفورد ، ژنراتور سه فاز ۶ پل استمفورد ، ژنراتور سه فاز دریایی ۲ پل و ۴ پل استمفورد ، ژنراتورهاي سنكرون Stamford با جريان A.C

آدرس وب سایت شرکت استمفورد (Stamford):

https://www.stamford-avk.com  

محصولات این برند

محصولی یافت نشد